User spotkaniagfe

Member for: 4 months (since Jul 16)
Type: Registered user
Full name: Spotkania GFE
Location:
Website: https://www.topkobiety.pl/spotkanie-gfe/
About: SPOTKANIE GFE
 

Jesteś sam już dłuższy czas i brakuje Ci bliskości? Irytuje Cię fakt, że spotkania z ogłoszeń towarzyskich ograniczają się tylko i wyłącznie do oferowanej usługi? To wszystko wydaje Ci się takie sztuczne ?

 

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

 

To rozwiązanie sprawi, że będziesz miał wszystko, czego oczekujesz za jednym razem. Umówisz się z piękną kobietą, która będzie gotowa spełnić Twoje seksualne zachcianki, a zarazem poczujesz, jakbyś miał życiową partnerkę. Oczywiście to wszystko na określony okres czasu lub spotkania. Spotkania możesz powtarzać tak często, jak wam będzie pasowało. Jeśli będziesz chciał wrócić do swojego życia wolnego singla, to po prostu więcej nie korzystaj z usługi GFE. To jest dokładnie takie proste, jak o tym teraz myślisz ;).

 

Spotkania GFE są oferowane przez kobiety, które nie boją się pójść o krok dalej. Chcą, abyś czuł się w ich towarzystwie na tyle komfortowo, na ile jest to możliwe. GFE jest skrótem z angielskiego słowa, które oznacza "Girlfriend Experience". W wolnym tłumaczeniu oznacza to, że oferowana jest usługa "doświadczenie posiadania dziewczyny" (oczywiście na czas trwania usługi lub dłużej według własnych ustaleń). Jeśli dana kobieta posiada w spisie swoich usług spotkanie GFE - dobrze trafiłeś! Oznacza to, że po zakończonym stosunku, dziewczyna może Cię przytulić, czule z Tobą porozmawiać, napisać miłego SMS-a lub pocałować na pożegnanie. Wszystko zależy od tego, co między sobą ustalicie. Wybór należy do Ciebie, ale partnerka musi przystać na dane warunki.

Activity by spotkaniagfe

Score: 100 points (ranked #727)
Questions: 0
Answers: 0
Comments: 0
Voted on: 0 questions, 0 answers
Gave out: 0 up votes, 0 down votes
Received: 0 up votes, 0 down votes
...