User blog-kulinarny

Member for: 1 year (since May 2, 2020)
Type: Registered user
Full name: Przez żołądek Do serca
Location: Warszawa
Website: https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/
About: Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego bloga i sprawdź czy restauracja którą chcesz wybrać jest dobra dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to blog kulinarny stworzony przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy pragną sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań ,które zamówiliśmy w restauracjach w Małopolsce, w Polsce i za “granico”. Najcięższym z etapów jedzenia na mieście jest wybór lokalu, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię polską, ważna dla nas jest każda popularna restauracja, którą możesz znaleźć w Internetach. Jemy w knajpach i je opiniujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Niejednokrotnie jest tak, że opinie opublikowane w Internecie są nieprawdziwe lub zakupione. Nasze wpisy są w 110% autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Pst… Masz może swoją restaurację, której jeszcze nie ma na naszym blogu? Napisz do nas wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy także opisy o częstych problemach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku, a także nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby widnieć na blogu przez żołądek do serca? Napisz do nas!

Sprawdź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Activity by blog-kulinarny

Score: 100 points (ranked #756)
Questions: 0
Answers: 0
Comments: 0
Voted on: 0 questions, 0 answers
Gave out: 0 up votes, 0 down votes
Received: 0 up votes, 0 down votes
...